Samtec Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
10.0415
10
9.03735
25
8.51314
50
8.29483
100
8.076615
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.031" (0.80mm) |
| Series | Q Strip® QTE |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Features | Board Guide, Ground Bus (Plane), Pick and Place |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector Type | Header, Outer Shroud Contacts |
| Contact Finish | Gold |
| Number of Rows | 2 |
| Product Status | Active |
| Height Above Board | 0.168" (4.27mm) |
| Base Product Number | QTE-040 |
| Number of Positions | 80 |
| Mated Stacking Heights | 5mm |
| Contact Finish Thickness | 3.00µin (0.076µm) |