Samtec Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
15.713
10
13.6211
25
12.91012
65
12.722989
130
11.22615
260
10.47773
455
10.253217
975
9.72932
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.031" (0.80mm) |
| Series | Q Strip® QTE |
| Package | Tray |
| Features | Board Guide, Ground Bus (Plane) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector Type | Header, Outer Shroud Contacts |
| Contact Finish | Gold |
| Number of Rows | 2 |
| Product Status | Active |
| Height Above Board | 0.286" (7.26mm) |
| Base Product Number | QTE-020 |
| Number of Positions | 40 |
| Mated Stacking Heights | 8mm |
| Contact Finish Thickness | 50.0µin (1.27µm) |