Samtec Inc.
型号:
QTE-014-01-H-D-DP-A
品牌:
封装:
-
批次:
-
数据手册:
-
描述:
CONN DIFF ARRAY PLG 28P SMD GOLD
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
15.808
10
14.0144
25
13.4748
40
12.935912
96
12.217294
288
11.13931
480
10.420645
960
9.558244
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.031" (0.80mm) |
| Series | Q Strip® QTE |
| Package | Tray |
| Features | Board Guide, Ground Bus (Plane) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector Type | Differential Pair Array, Male |
| Contact Finish | Gold |
| Number of Rows | 2 |
| Product Status | Active |
| Height Above Board | 0.168" (4.27mm) |
| Base Product Number | QTE-014 |
| Number of Positions | 28 |
| Mated Stacking Heights | 5mm |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |