Samtec Inc.
型号:
QTE-014-01-C-D-DP-LC
品牌:
封装:
-
批次:
-
数据手册:
-
描述:
CONN DIFF ARRAY PLG 28P SMD GOLD
购买数量:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.031" (0.80mm) |
| Series | Q Strip® QTE |
| Package | Tray |
| Features | Ground Bus (Plane), Locking Clip |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector Type | Differential Pair Array, Male |
| Contact Finish | Gold |
| Number of Rows | 2 |
| Product Status | Active |
| Height Above Board | 0.168" (4.27mm) |
| Base Product Number | QTE-014 |
| Number of Positions | 28 |
| Mated Stacking Heights | 5mm |
| Contact Finish Thickness | 50.0µin (1.27µm) |