Samtec Inc.
型号:
QSH-040-01-L-D-DP-A
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN DIFF ARRAY RCP 80P SMD GOLD
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
15.4755
10
13.41115
25
12.71138
64
12.527232
128
11.053468
256
10.316554
448
10.09547
960
9.579648
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Series | Q Strip® QSH |
| Package | Tray |
| Features | Board Guide, Ground Bus (Plane) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector Type | Differential Pair Array, Female |
| Contact Finish | Gold |
| Number of Rows | 2 |
| Product Status | Active |
| Height Above Board | 0.128" (3.25mm) |
| Base Product Number | QSH-040 |
| Number of Positions | 80 |
| Mated Stacking Heights | 5mm, 8mm, 11mm, 14mm, 16mm, 19mm, 25mm |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |