Samtec Inc.
型号:
QSE-014-01-F-D-DP-A-TR
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN DIFF ARRAY RCP 28P SMD GOLD
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
8.607
10
7.7463
25
7.29714
50
7.1098
100
6.92284
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.031" (0.80mm) |
| Series | Q Strip® QSE |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Features | Board Guide, Ground Bus (Plane) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector Type | Differential Pair Array, Female |
| Contact Finish | Gold |
| Number of Rows | 2 |
| Product Status | Active |
| Height Above Board | 0.128" (3.25mm) |
| Base Product Number | QSE-014 |
| Number of Positions | 28 |
| Mated Stacking Heights | 5mm, 8mm, 11mm, 14mm, 16mm, 19mm, 25mm |
| Contact Finish Thickness | 3.00µin (0.076µm) |