Samtec Inc.
型号:
QRM8-078-05.0-L-D-A-GP
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN ARRAY PLUG 156POS SMD GOLD
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
23.807
32
19.943768
96
18.657012
448
17.112977
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.031" (0.80mm) |
| Series | QRate® QRM8 |
| Package | Tray |
| Features | Board Guide, Ground Bus (Plane) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector Type | Array, Male Pins |
| Contact Finish | Gold |
| Number of Rows | 2 |
| Product Status | Active |
| Height Above Board | 0.307" (7.80mm) |
| Base Product Number | QRM8-078 |
| Number of Positions | 156 |
| Mated Stacking Heights | 10mm, 12mm |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |