Samtec Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
14.5635
10
12.9105
85
11.254926
510
9.599807
1020
8.805332
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.031" (0.80mm) |
| Series | QRate® QRM8 |
| Package | Tray |
| Features | Board Guide, Ground Bus (Plane) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector Type | Array, Male Pins |
| Contact Finish | Gold |
| Number of Rows | 2 |
| Product Status | Active |
| Height Above Board | 0.189" (4.80mm) |
| Base Product Number | QRM8-026 |
| Number of Positions | 52 |
| Mated Stacking Heights | 7mm, 9mm |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |