Samtec Inc.
型号:
QRF8-052-05.0-L-D-A-GP-K-TR
品牌:
封装:
-
批次:
-
数据手册:
-
描述:
.8MM Q RATE SOCKET WITH EDGE RAT
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
125
13.370604
250
12.479276
625
12.211851
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.031" (0.80mm) |
| Series | QRate® QRF8 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Features | Board Guide, Ground Bus (Plane), Pick and Place |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector Type | Array, Female Sockets |
| Contact Finish | Gold |
| Number of Rows | 2 |
| Product Status | Active |
| Height Above Board | 0.197" (5.00mm) |
| Base Product Number | QRF8-052 |
| Number of Positions | 104 |
| Mated Stacking Heights | 7mm, 10mm, 12mm |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |