Samtec Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
18.924
56
15.316546
112
13.514596
448
12.343302
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.025" (0.64mm) |
| Series | Q2™ QMSS |
| Package | Cut Tape (CT) |
| Features | Board Guide, Ground Bus (Plane), Pick and Place, Shielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector Type | Header, Outer Shroud Contacts |
| Contact Finish | Gold |
| Number of Rows | 2 |
| Product Status | Active |
| Height Above Board | 0.265" (6.73mm) |
| Base Product Number | QMSS-026 |
| Number of Positions | 52 |
| Mated Stacking Heights | 11mm |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |