Samtec Inc.
型号:
QMSS-016-06.75-L-D-DP-PC4
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN DIFF ARRAY PLG 32P SMD GOLD
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
19.8455
10
17.37835
25
16.62728
56
16.090796
112
15.554474
280
14.696262
448
14.267195
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.025" (0.64mm) |
| Series | Q2™ QMSS |
| Package | Tray |
| Features | Board Guide, Ground Bus (Plane), Power Pins (8), Shielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector Type | Differential Pair Array, Male |
| Contact Finish | Gold |
| Number of Rows | 2 |
| Product Status | Active |
| Height Above Board | 0.250" (6.35mm) |
| Base Product Number | QMSS-016 |
| Number of Positions | 32 |
| Mated Stacking Heights | 11mm |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |