Samtec Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
22.154
10
19.399
25
18.56072
42
17.961783
84
17.363055
252
16.405142
462
15.92617
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.025" (0.64mm) |
| Series | Power Q2™ QMS |
| Package | Tray |
| Features | Board Guide, Ground Bus (Plane), Mating Guide |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector Type | Header, Outer Shroud Contacts |
| Contact Finish | Gold |
| Number of Rows | 2 |
| Product Status | Active |
| Height Above Board | 0.212" (5.38mm) |
| Base Product Number | QMS-052 |
| Number of Positions | 104 |
| Mated Stacking Heights | 10mm, 12mm |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |