Samtec Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
18.373
10
15.9258
25
15.09474
56
14.876154
112
13.12595
280
12.250896
448
11.988382
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.025" (0.64mm) |
| Series | Power Q2™ QMS |
| Package | Tray |
| Features | Board Guide, Ground Bus (Plane), Power Pins (8) |
| Mounting Type | Surface Mount, Through Hole |
| Connector Type | Header, Outer Shroud Contacts |
| Contact Finish | Gold |
| Number of Rows | 2 |
| Product Status | Active |
| Height Above Board | 0.212" (5.38mm) |
| Base Product Number | QMS-026 |
| Number of Positions | 56 (52 + 4 Power) |
| Mated Stacking Heights | 10mm, 12mm |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |