Samtec Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
350
9.235653
700
8.639813
1050
7.924805
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.025" (0.64mm) |
| Series | Power Q2™ QMS |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Features | Board Guide, Ground Bus (Plane), Pick and Place |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector Type | Header, Outer Shroud Contacts |
| Contact Finish | Gold |
| Number of Rows | 2 |
| Product Status | Active |
| Height Above Board | 0.227" (5.76mm) |
| Base Product Number | QMS-026 |
| Number of Positions | 52 |
| Mated Stacking Heights | 10mm, 12mm |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |