Samtec Inc.
型号:
QMS-016-05.75-L-D-DP-A
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN DIFF ARRAY PLG 32P SMD GOLD
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
11.8465
10
10.49655
25
10.0928
56
9.688984
112
9.15079
280
8.343337
448
7.805058
952
7.159114
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.025" (0.64mm) |
| Series | Power Q2™ QMS |
| Package | Tray |
| Features | Board Guide, Ground Bus (Plane) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector Type | Differential Pair Array, Male |
| Contact Finish | Gold |
| Number of Rows | 2 |
| Product Status | Active |
| Height Above Board | 0.227" (5.76mm) |
| Base Product Number | QMS-016 |
| Number of Positions | 32 |
| Mated Stacking Heights | 10mm, 12mm |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |