Samtec Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
26.8375
22
23.502572
44
21.761479
88
21.036135
242
19.875454
440
19.295165
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.025" (0.64mm) |
| Series | Q2™ QFSS |
| Package | Tray |
| Features | Board Guide, Ground Bus (Plane), Power Pins (8), Shielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector Type | Receptacle, Center Strip Contacts |
| Contact Finish | Gold |
| Number of Rows | 2 |
| Product Status | Active |
| Height Above Board | 0.278" (7.06mm) |
| Base Product Number | QFSS-052 |
| Number of Positions | 112 (104 + 8 Power) |
| Mated Stacking Heights | 11mm |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |