Samtec Inc.
型号:
QFSS-032-04.25-L-D-DP-PC4
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN DIFF ARRAY RCP 64P SMD GOLD
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
26.9325
10
23.57995
26
22.561037
52
21.833375
104
21.105618
234
19.941194
442
19.358958
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.025" (0.64mm) |
| Series | Q2™ QFSS |
| Package | Tray |
| Features | Board Guide, Ground Bus (Plane), Power Pins (8), Shielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector Type | Differential Pair Array, Female |
| Contact Finish | Gold |
| Number of Rows | 2 |
| Product Status | Active |
| Height Above Board | 0.278" (7.06mm) |
| Base Product Number | QFSS-032 |
| Number of Positions | 72 (64 + 8 Power) |
| Mated Stacking Heights | 11mm |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |