Samtec Inc.
型号:
QFSS-026-04.25-H-D-A-GP
品牌:
封装:
-
批次:
-
数据手册:
-
描述:
.635MM DOUBLE ROW SHIELDED TERMI
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
25.8115
10
22.6005
25
21.62428
52
20.926676
104
20.229158
260
19.11305
468
18.555001
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.025" (0.64mm) |
| Series | Q2™ QFSS |
| Package | Tray |
| Features | Board Guide, Ground Bus (Plane), Shielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector Type | Receptacle, Center Strip Contacts |
| Contact Finish | Gold |
| Number of Rows | 2 |
| Product Status | Active |
| Height Above Board | 0.278" (7.06mm) |
| Base Product Number | QFSS-026 |
| Number of Positions | 52 |
| Mated Stacking Heights | 11mm |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |