Samtec Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
19.19
10
16.80265
25
16.07704
55
15.558236
110
15.039706
275
14.209891
440
13.795016
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.025" (0.64mm) |
| Series | Power Q2™ QFS |
| Package | Tray |
| Features | Board Guide, Ground Bus (Plane) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector Type | Receptacle, Center Strip Contacts |
| Contact Finish | Gold |
| Number of Rows | 2 |
| Product Status | Active |
| Height Above Board | 0.356" (9.04mm) |
| Base Product Number | QFS-026 |
| Number of Positions | 52 |
| Mated Stacking Heights | 12mm, 13mm, 16mm |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |