PSM400JB-22R
YAGEO
型号:
PSM400JB-22R
品牌:
YAGEO
描述:
RES 22 OHM 5% 4W RADIAL
用户指南
Mfr YAGEO
Series PSM
Package Bulk
Features Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Tolerance ±5%
Resistance 22 Ohms
Composition Wirewound
Failure Rate -
Power (Watts) 4W
Package / Case Radial
Product Status Active
Size / Dimension 0.787" L x 0.276" W (20.00mm x 7.00mm)
Height - Seated (Max) 0.331" (8.40mm)
Operating Temperature -55°C ~ 350°C