PNP5WVJT-73-12R
YAGEO
型号:
PNP5WVJT-73-12R
描述:
RES 12 OHM 5% 5W AXIAL
购买数量:
库存 : 3313
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
Series PNPV
Package Cut Tape (CT)
Features Flame Retardant Coating, Safety
Tolerance ±5%
Resistance 12 Ohms
Composition Wirewound
Failure Rate -
Power (Watts) 5W
Package / Case Axial
Product Status Active
Size / Dimension 0.295" Dia x 0.669" L (7.50mm x 17.00mm)
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -40°C ~ 200°C