PNP3WVJR-73-4R7
YAGEO
型号:
PNP3WVJR-73-4R7
描述:
RES 4.7 OHM 5% 3W AXIAL
购买数量:
库存 : 2996
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
Series PNPV
Package Tape & Reel (TR)
Features Flame Retardant Coating, Safety
Tolerance ±5%
Resistance 4.7 Ohms
Composition Wirewound
Failure Rate -
Power (Watts) 3W
Package / Case Axial
Product Status Active
Size / Dimension 0.217" Dia x 0.512" L (5.50mm x 13.00mm)
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -40°C ~ 200°C