PNP300JR-73-0R18
YAGEO
型号:
PNP300JR-73-0R18
描述:
RES 0.18 OHM 5% 3W AXIAL
购买数量:
库存 : 25082
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Mfr YAGEO
Series PNP
Package Tape & Reel (TR)
Features Flame Retardant Coating, Safety
Tolerance ±5%
Resistance 180 mOhms
Composition Wirewound
Failure Rate -
Power (Watts) 3W
Package / Case Axial
Product Status Active
Size / Dimension 0.181" Dia x 0.453" L (4.60mm x 11.50mm)
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -40°C ~ 200°C