PNP1WVJR-52-100R
YAGEO
型号:
PNP1WVJR-52-100R
描述:
RES 100 OHM 5% 1W AXIAL
购买数量:
库存 : 4469
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Mfr YAGEO
Series PNPV
Package Tape & Reel (TR)
Features Flame Retardant Coating, Safety
Tolerance ±5%
Resistance 100 Ohms
Composition Wirewound
Failure Rate -
Power (Watts) 1W
Package / Case Axial
Product Status Active
Size / Dimension 0.169" Dia x 0.394" L (4.30mm x 10.00mm)
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -40°C ~ 200°C