PNP10VJT-91-12R
YAGEO
型号:
PNP10VJT-91-12R
描述:
RES 12 OHM 5% 10W AXIAL
Series PNPV
Package Tape & Reel (TR)
Features Flame Retardant Coating, Safety
Tolerance ±5%
Resistance 12 Ohms
Composition Wirewound
Failure Rate -
Power (Watts) 10W
Package / Case Axial
Product Status Active
Size / Dimension 0.315" Dia x 1.732" L (8.00mm x 44.00mm)
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -40°C ~ 200°C