YAGEO
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
0.361
10
0.25935
25
0.1919
50
0.14155
100
0.103835
250
0.085766
500
0.070737
1000
0.051167
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | YAGEO |
| Series | PNP |
| Package | Cut Tape (CT) |
| Features | Flame Retardant Coating, Safety |
| Tolerance | ±5% |
| Resistance | 45 Ohms |
| Composition | Wirewound |
| Failure Rate | - |
| Power (Watts) | 1W |
| Package / Case | Axial |
| Product Status | Active |
| Size / Dimension | 0.098" Dia x 0.248" L (2.50mm x 6.30mm) |
| Height - Seated (Max) | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 200°C |
| Number of Terminations | 2 |
| Supplier Device Package | Axial |
| Temperature Coefficient | - |