PNP100JT-52-45R
YAGEO
型号:
PNP100JT-52-45R
品牌:
YAGEO
封装:
Axial
批次:
数据手册:
描述:
RES 45 OHM 5% 1W AXIAL
购买数量:
库存 : 9805
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Mfr YAGEO
Series PNP
Package Cut Tape (CT)
Features Flame Retardant Coating, Safety
Tolerance ±5%
Resistance 45 Ohms
Composition Wirewound
Failure Rate -
Power (Watts) 1W
Package / Case Axial
Product Status Active
Size / Dimension 0.098" Dia x 0.248" L (2.50mm x 6.30mm)
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -40°C ~ 200°C