E-Switch
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
0.9975
10
0.88445
25
0.8398
50
0.79876
100
0.761425
250
0.727814
500
0.653182
1000
0.615856
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | E-Switch |
| Type | Standard |
| Series | PBH |
| Circuit | DPDT |
| Package | Bulk |
| Features | - |
| Actuator Type | Round, Button |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Product Status | Active |
| Electrical Life | 10,000 Cycles |
| Mechanical Life | 30,000 Cycles |
| Switch Function | On-On |
| Actuator Marking | No Marking |
| Termination Style | PC Pin |
| Ingress Protection | - |
| Base Product Number | PBH2 |
| Voltage Rating - DC | 30 V |
| Color - Actuator/Cap | Black |
| Current Rating (Amps) | 100mA (DC) |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Panel Cutout Dimensions | - |
| Illumination Type, Color | - |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |