onsemi
型号:
NSVBAT54WT1G
品牌:
封装:
SC-70-3 (SOT323)
批次:
-
描述:
DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SC70-3
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
0.2945
10
0.2375
100
0.12578
500
0.082764
1000
0.056278
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | onsemi |
| Speed | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Series | Automotive |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Technology | Schottky |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | SC-70, SOT-323 |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | NSVBAT54 |
| Capacitance @ Vr, F | 10pF @ 1V, 1MHz |
| Supplier Device Package | SC-70-3 (SOT323) |
| Reverse Recovery Time (trr) | 5 ns |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 2 µA @ 25 V |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 30 V |
| Current - Average Rectified (Io) | 200mA |
| Operating Temperature - Junction | -55°C ~ 125°C |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 800 mV @ 100 mA |