onsemi
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
0.4275
10
0.31825
100
0.17993
500
0.119168
1000
0.091362
2000
0.079448
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | onsemi |
| Speed | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Technology | Schottky |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | SOD-923 |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | NSR0340 |
| Capacitance @ Vr, F | 4pF @ 5V, 1MHz |
| Supplier Device Package | SOD-923 |
| Reverse Recovery Time (trr) | 3 ns |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 20 µA @ 40 V |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 40 V |
| Current - Average Rectified (Io) | 200mA |
| Operating Temperature - Junction | -55°C ~ 125°C |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 560 mV @ 200 mA |