onsemi
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
0.4275
10
0.36575
100
0.25422
500
0.198474
1000
0.161329
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | onsemi |
| Speed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Series | Automotive, AEC-Q101 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Technology | Schottky |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | SOD-123W |
| Product Status | Not For New Designs |
| Capacitance @ Vr, F | 48pF @ 4V, 1MHz |
| Supplier Device Package | SOD-123FA |
| Reverse Recovery Time (trr) | 13 ns |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 100 µA @ 150 V |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 150 V |
| Current - Average Rectified (Io) | 2A |
| Operating Temperature - Junction | -55°C ~ 150°C |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 950 mV @ 2 A |