onsemi
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
0.437
10
0.37525
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | onsemi |
| Speed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Series | POWERMITE® |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Technology | Schottky |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | DO-216AA |
| Product Status | Obsolete |
| Base Product Number | NRVBM110 |
| Capacitance @ Vr, F | - |
| Supplier Device Package | Powermite |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 1 µA @ 10 V |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 10 V |
| Current - Average Rectified (Io) | 1A |
| Operating Temperature - Junction | -55°C ~ 150°C |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 595 mV @ 2 A |