onsemi
型号:
NLAS5213AMUTAG
品牌:
封装:
8-UDFN (1.8x1.2)
批次:
-
数据手册:
-
描述:
IC SWITCH DPST-NOX1 1.3OHM 8UDFN
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1776
0.1615
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | onsemi |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Crosstalk | -97dB @ 1MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| -3db Bandwidth | 496MHz |
| Package / Case | 8-UFDFN |
| Product Status | Active |
| Switch Circuit | DPST - NO |
| Charge Injection | - |
| Number of Circuits | 1 |
| Base Product Number | NLAS5 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Supplier Device Package | 8-UDFN (1.8x1.2) |
| On-State Resistance (Max) | 1.3Ohm |
| Voltage - Supply, Dual (V±) | - |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | 20ns, 15ns |
| Voltage - Supply, Single (V+) | 1.65V ~ 4.5V |
| Current - Leakage (IS(off)) (Max) | 1µA |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 2:1 |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 19pF |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | 150mOhm |