onsemi
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
4.8165
10
4.32345
25
4.0869
100
3.360435
250
3.015262
500
2.906278
1000
2.41585
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | onsemi |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Function | Step-Down |
| Topology | Buck |
| Output Type | Adjustable |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 18-VFDFN Exposed Pad |
| Product Status | Active |
| Current - Output | 1.5A |
| Number of Outputs | 1 |
| Base Product Number | NCV8843 |
| Output Configuration | Positive |
| Frequency - Switching | 340kHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Synchronous Rectifier | No |
| Voltage - Input (Max) | 40V |
| Voltage - Input (Min) | 4V |
| Voltage - Output (Max) | 38V |
| Supplier Device Package | 18-DFN (5x6) |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.27V |