onsemi
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
0.988
10
0.88635
25
0.84094
100
0.645715
250
0.570608
500
0.540588
1000
0.420451
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | onsemi |
| PSRR | 70dB ~ 35dB (100Hz ~ 100kHz) |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Output Type | Fixed |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 6-WDFN Exposed Pad |
| Product Status | Active |
| Control Features | Enable |
| Current - Output | 300mA |
| Base Product Number | NCV8718 |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature, Soft Start |
| Number of Regulators | 1 |
| Output Configuration | Positive |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Voltage - Input (Max) | 24V |
| Voltage Dropout (Max) | - |
| Current - Supply (Max) | 300 µA |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Supplier Device Package | 6-WDFN (2x2) |
| Current - Quiescent (Iq) | 8 µA |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 5V |