onsemi
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
2.1185
10
1.90665
25
1.79892
100
1.43925
250
1.259358
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | onsemi |
| PSRR | - |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Output Type | Fixed |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA |
| Product Status | Obsolete |
| Control Features | Enable, Error Flag |
| Current - Output | 1.5A |
| Base Product Number | NCV59151 |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity |
| Number of Regulators | 1 |
| Output Configuration | Positive |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Voltage - Input (Max) | 13.5V |
| Voltage Dropout (Max) | 0.5V @ 1.5A |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Supplier Device Package | D2PAK-5 |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 5V |