onsemi
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
3.4105
10
3.05995
25
2.89294
100
2.37861
250
2.134308
500
2.057168
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | onsemi |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Function | Step-Up, Step-Down |
| Topology | Buck, Boost |
| Output Type | Adjustable |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Exposed Pad |
| Product Status | Active |
| Current - Output | 2.5A (Switch) |
| Number of Outputs | 1 |
| Base Product Number | NCV33163 |
| Output Configuration | Positive or Negative |
| Frequency - Switching | 55kHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 115°C (TA) |
| Synchronous Rectifier | No |
| Voltage - Input (Max) | 60V |
| Voltage - Input (Min) | 2.5V |
| Voltage - Output (Max) | 40V |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.25V |