onsemi
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
0.4655
10
0.39995
25
0.37354
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | onsemi |
| PSRR | 80dB (120Hz) |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Package | Bag |
| Output Type | Adjustable |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | TO-226-3, TO-92-3 Long Body |
| Product Status | Active |
| Control Features | - |
| Current - Output | 100mA |
| Base Product Number | NCV317 |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature, Short Circuit |
| Number of Regulators | 1 |
| Output Configuration | Positive |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Voltage - Input (Max) | 40V |
| Voltage Dropout (Max) | - |
| Voltage - Output (Max) | 37V |
| Supplier Device Package | TO-92 (TO-226) |
| Current - Quiescent (Iq) | 10 mA |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.2V |