onsemi
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
0.8835
10
0.77615
25
0.72884
100
0.552425
250
0.470136
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | onsemi |
| PSRR | 80dB ~ 65dB (120Hz) |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Output Type | Adjustable |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Product Status | Active |
| Control Features | - |
| Current - Output | 1.5A |
| Base Product Number | NCV317 |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature, Short Circuit |
| Number of Regulators | 1 |
| Output Configuration | Positive |
| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C |
| Voltage - Input (Max) | 40V |
| Voltage Dropout (Max) | - |
| Voltage - Output (Max) | 37V |
| Supplier Device Package | D2PAK-3 |
| Current - Quiescent (Iq) | 10 mA |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.2V |