NCR-50KR-52-12R
YAGEO
型号:
NCR-50KR-52-12R
品牌:
YAGEO
封装:
Axial
批次:
数据手册:
描述:
RES 12 OHM 10% 1/2W AXIAL
用户指南
Mfr YAGEO
Series NCR
Package Tape & Reel (TR)
Features Flame Retardant Coating, Non-Inductive, Safety
Tolerance ±10%
Resistance 12 Ohms
Composition Carbon Film
Failure Rate -
Power (Watts) 0.5W, 1/2W
Package / Case Axial
Product Status Obsolete
Size / Dimension 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Base Product Number NCR-50KR
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -55°C ~ 155°C