onsemi
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
0.969
10
0.86355
25
0.81928
100
0.629185
250
0.556016
500
0.526756
1000
0.409706
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | onsemi |
| PSRR | 70dB (1kHz) |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Output Type | Fixed |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | TO-243AA |
| Product Status | Active |
| Control Features | - |
| Current - Output | 10mA |
| Base Product Number | NCP785 |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature |
| Number of Regulators | 1 |
| Output Configuration | Positive |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Input (Max) | 450V |
| Voltage Dropout (Max) | - |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Supplier Device Package | SOT-89-3 |
| Current - Quiescent (Iq) | 22 µA |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 15V |