onsemi
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
0.6365
10
0.55765
25
0.52402
100
0.39729
250
0.338124
500
0.321214
1000
0.245138
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | onsemi |
| PSRR | - |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Output Type | Fixed |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| Product Status | Obsolete |
| Control Features | Enable, Power Good |
| Current - Output | 200mA |
| Base Product Number | NCP752 |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO) |
| Number of Regulators | 1 |
| Output Configuration | Positive |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Voltage Dropout (Max) | - |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Supplier Device Package | 5-TSOP |
| Current - Quiescent (Iq) | 25 µA |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 2.8V |