onsemi
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
0.8835
10
0.79325
25
0.75316
100
0.578455
250
0.511176
500
0.484272
1000
0.376666
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | onsemi |
| PSRR | - |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Output Type | Fixed |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 6-WDFN Exposed Pad |
| Product Status | Active |
| Control Features | Enable |
| Current - Output | 500mA |
| Base Product Number | NCP705 |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature, Soft Start, Under Voltage Lockout (UVLO) |
| Number of Regulators | 1 |
| Output Configuration | Positive |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Voltage Dropout (Max) | - |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Supplier Device Package | 6-WDFN (2x2) |
| Current - Quiescent (Iq) | 25 µA |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3V |