onsemi
型号:
NCP6915AFCCLT1G
品牌:
封装:
16-WLCSP (1.56x1.56)
批次:
-
描述:
IC REG 6OUT BCK/LNR SYNC 16WLCSP
购买数量:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Mfr | onsemi |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Topology | Step-Down (Buck) Synchronous (1), Linear (LDO) (5) |
| w/Sequencer | No |
| w/LED Driver | No |
| w/Supervisor | No |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 16-UFBGA, WLCSP |
| Product Status | Obsolete |
| Voltage - Supply | 2.5V ~ 5.5V |
| Number of Outputs | 6 |
| Base Product Number | NCP6915 |
| Frequency - Switching | 3MHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Supplier Device Package | 16-WLCSP (1.56x1.56) |
| Voltage/Current - Output 1 | 0.8V ~ 2.3V, 600mA |
| Voltage/Current - Output 2 | 1.7V ~ 3.3V, 200mA |
| Voltage/Current - Output 3 | 1.7V ~ 3.3V, 200mA |