onsemi
型号:
NCP137AFCTCADJT2G
品牌:
封装:
6-WLCSP (1.2x0.8)
批次:
-
描述:
IC REG LIN POS ADJ 700MA 6WLCSP
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
0.551
10
0.4826
25
0.45372
100
0.3439
250
0.292638
500
0.278008
1000
0.212173
2500
0.197534
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | onsemi |
| PSRR | 85dB ~ 75dB (1kHz) |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Output Type | Adjustable |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 6-XFBGA, WLCSP |
| Product Status | Active |
| Control Features | Enable |
| Current - Output | 700mA |
| Base Product Number | NCP137 |
| Protection Features | Under Voltage Lockout (UVLO) |
| Number of Regulators | 1 |
| Output Configuration | Positive |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Voltage Dropout (Max) | 1.5V @ 700mA |
| Voltage - Output (Max) | 3V |
| Supplier Device Package | 6-WLCSP (1.2x0.8) |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.5V |