NCP110AMX105TBG
onsemi
型号:
NCP110AMX105TBG
封装:
4-XDFN (1x1)
描述:
IC REG LINEAR 1.05V 200MA 4XDFN
购买数量:
库存 : 2868
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Mfr onsemi
PSRR 95dB ~ 55dB (100Hz ~ 100kHz)
Mounting Type Surface Mount
Package / Case 4-XDFN Exposed Pad
Product Status Active
Control Features Enable
Current - Output 200mA
Base Product Number NCP110
Output Configuration Positive
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TJ)
Voltage - Input (Max) 5.5V
Voltage Dropout (Max) 0.13V @ 100mA
Voltage - Output (Max) -
Supplier Device Package 4-XDFN (1x1)
Current - Quiescent (Iq) 25 µA
Voltage - Output (Min/Fixed) 1.05V