onsemi
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
5.168
10
4.6398
25
4.38596
100
3.801235
250
3.606314
500
3.235928
1000
2.729094
2500
2.592636
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | onsemi |
| PLL | Yes |
| Type | Clock Generator |
| Input | Clock, Crystal |
| Output | HCSL |
| Series | - |
| Package | Tube |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Product Status | Active |
| Frequency - Max | 200MHz |
| Voltage - Supply | 2.97V ~ 3.63V |
| Divider/Multiplier | Yes/No |
| Number of Circuits | 1 |
| Base Product Number | NB3N5573 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Ratio - Input:Output | 1:2 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Supplier Device Package | 16-TSSOP |
| Differential - Input:Output | No/Yes |