onsemi
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
0.38
10
0.29545
100
0.17746
500
0.164312
1000
0.11173
2000
0.102866
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | onsemi |
| Speed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Series | SWITCHMODE™ |
| Package | Bulk |
| Technology | Standard |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | DO-204AL, DO-41, Axial |
| Product Status | Obsolete |
| Base Product Number | MUR130 |
| Capacitance @ Vr, F | - |
| Supplier Device Package | Axial |
| Reverse Recovery Time (trr) | 75 ns |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 5 µA @ 300 V |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 300 V |
| Current - Average Rectified (Io) | 1A |
| Operating Temperature - Junction | -65°C ~ 175°C |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.25 V @ 1 A |