onsemi
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
1.843
10
1.52665
100
1.21543
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | onsemi |
| Speed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Series | SWITCHMODE™ |
| Package | Tube |
| Technology | Standard |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | TO-220-2 Full Pack |
| Product Status | Last Time Buy |
| Base Product Number | MSRF860 |
| Capacitance @ Vr, F | - |
| Supplier Device Package | TO-220FP |
| Reverse Recovery Time (trr) | 120 ns |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 10 µA @ 600 V |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 600 V |
| Current - Average Rectified (Io) | 8A |
| Operating Temperature - Junction | -65°C ~ 150°C |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.7 V @ 8 A |