Microchip Technology
型号:
MSASC25H45KS/TR
封装:
ThinKey™2
批次:
-
数据手册:
-
描述:
DIODE SCHOTTKY 45V 25A THINKEY2
购买数量:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Mfr | Microchip Technology |
| Speed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Technology | Schottky |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | ThinKey™2 |
| Product Status | Active |
| Capacitance @ Vr, F | - |
| Supplier Device Package | ThinKey™2 |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 45 V |
| Current - Average Rectified (Io) | 25A |
| Operating Temperature - Junction | -55°C ~ 150°C |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 610 mV @ 20 A |