Ohmite
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
2.736
10
2.42725
25
2.25112
50
2.1185
100
1.853735
250
1.588932
450
1.32411
950
1.147562
4900
1.11225
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Ohmite |
| Series | MOX700 |
| Package | Tray |
| Features | - |
| Tolerance | ±0.05% |
| Resistance | 4.99 kOhms |
| Composition | Metal Film |
| Failure Rate | - |
| Power (Watts) | 0.25W, 1/4W |
| Package / Case | Axial |
| Product Status | Active |
| Size / Dimension | 0.106" Dia x 0.276" L (2.70mm x 7.00mm) |
| Height - Seated (Max) | - |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Terminations | 2 |
| Supplier Device Package | Axial |
| Temperature Coefficient | 10ppm/°C |